0
0

שאלות ותשובות

המוצרים נתפרים על ידי על ידי מתנדבות העמותה, וכל הרקמה, בהיותה רקמה אתיופית מסורתית נרקמת על ידי נשים מהעדה האתיופית.

הנשים הן עולות מאתיופיה, אשר עלו לפני כשני עשורים, ומאז עלייתן לא עבדו. כולן בעלות משפחה, אמהות לילדים, וחלקן סבתות לנכדים.

 

אנו מייצרים מגוון של מוצרי ריקמה אתיופית מסורתית בעבודת יד:מוצרים לבית- מפות שולחן רקומות, כריות רקומות, שטיחי קיר רקומים, חמסות.

מוצרי יודאיקה: מזוזות, כיפות רקומות, כיסוי לחלה, כיסוי למצה, כיסוי לאפיקומן, תכשיטים, צמידים רקומים בסגנון אתיופי, חגורות ואביזרים,שטיחי קיר ותמונות , מפות ורנרים.

 

נשים רוקמות חלום הינו מיזם עסקי של עמותת פורום מנהיגות מתנדבת. העמותה הוקמה כדי לסייע לשילוב של בני הקהילה האתיופית באוכלוסיית העיר באר שבע. המיזם העסקי נפתח על מנת לספק תעסוקה לבנות הקהילה האתיופית, לתת להן לבטא את עצמן ולהכשירן לפתוח עסקים עצמאיים בתחומי הרקמה והתפירה.

למרות שהמיזם מכניס כסף לעמותה, נכון להיום רוב הכנסות העמותה הינן מתרומות, והמיזם אינו מצליח לכסות את עלות החומרים והעבודה. שאיפתנו היא כי מצב זה ישתנה בעתיד והמיזם יצליח להחזיק את עצמו, בעזרתם של שותפינו ולקוחותינו.

 

הכנסות המיזם הולכות לתפעולו ולשכרן של הנשים. הרווחים אינם מחולקים בשום אופן בין חברי העמותה.

 

ממש לא! למרות שאנחנו יכולים לספק כמויות מוצרים גדולות עבור ועדי עובדים, ארגונים גדולים וכיו"ב, המוצרים שלנו מתאימים לכל מי שמעוניין במתנות לחג, מתנות מיוחדות, מתנות מקוריות, או מתנות עם ערך מוסף ואחריות חברתית. מתנות ישראליות אותנטיות.

בוודאי! אנחנו עושים רקמות בעיצוב אישי, וכמו כן ניתן לרקום על כל המוצרים לוגו, שם וכל אלמנט רצוי אחר על פי בקשתכם.

את מוצרי הריקמה האתיופית שלנו נין לרכוש במשרדי "נשים רוקמות חלום" הממוקם בעיר באר שבע, בכתובת - מבצע נחשון 8 באר שבע (גן הדס).

ניתן להגיע למרכז המבקרים.
בתיאום מראש בשעות 09:00-14:00

כמו כן ניתן לרכוש ישירות מהאתר או בטלפון. 

ניתן גם לפגוש אותנו בימי מכירה מיוחדים שמפורסמים באתר.